13.12. 2013
Pes západosibiřské lajky ICh.Kubar majitele Martina Heřmánka dosáhl titulu Český šampion.

26.10.2012
Dobrý den,
delší dobu se neobjevily zmínky o sportovních úspěších psů klubu. Proto snad nebude ostatním vadit, když se se svým psem, západosibiřskou lajkou Caesarem z Letné, trochu pochlubím. Provozujeme i bikejöring a skijöring, ale závodíme zatím jen v dogtrekkingu. Pravidla tohoto sportu jsou dobře popsána na internetových stránkách www.dogtrekking.info. Dosud jsme absolvovali 35 LONGových (nad 80 kilometrů) a 2 MIDové (do 80 km) závody. Čtyři LONGové závody jsme vyhráli, ve včech pěti LONGových závodech, které jsme absolvovali v zahraničí, a dvou tuzemských MIDových závodech, jsme se umístili mezi prvními třemi. Všechny závody, ve kterých jsme se postavili na start, jsme také úspěšně dokončili. Letošní rok byl pro nás opět úspěšný. V MČR kategorie DTM2 jsme se umístili na třetím místě (stejně jako v roce 2010) a ve stejné kategorii jsme vyhráli mezinárodní soutěž EURODOGTREKKING 2012, která se skládala ze závodů v Rakousku, na Slovensku, na Moravě a v Polsku.